Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний обов’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов’ю підтримуючи власні традиції.
Ведучі заходу – завідуюча публічної міської бібліотеки Оксана Георгіян та провідний бібліотекар Тетяна Іконєна розповіли про історію виникнення Дня вишиванки, а також зазначили, що День вишиванки під час війни – це не просто свято національного вбрання – це символ нашої непохитної єдності, могутності, ідентичності та незламності нашого українського народу.
В ході майстер-класу присутні мали змогу не лише опанувати техніку вишивки бісером та хрестиком, а й поринути у світ тонких нюансів та секретів цього мистецтва, завісу до якого привідкрили мама чудової династії Швець Оксана Іванівна, її доньки – Богдана та Ірина, онучки - Марічка й Соломія.